Atspindžiai po Watsu atvirų durų dienos

Pirmoji Watsu atvirų durų diena Lietuvoje.
Jauki erdvė patyrimui ir susipažinimui su nauja vandenine terapija.
Dėkojame visiems už gerą nuotaiką ir atsiliepimus.

“Yra sakoma, kad vanduo yra puikūs vaistai, kuriais galima gintis nuo ligų, pavargusiam padeda atgauti jėgas, ramina nervinguosius, silpniesiems jis teikia stiprybės,o apkūnieji nuo jo suliesėja :) Watsu procedūros metu mano kūnui buvo suteiktos didžiausios malonės, t.y. įtempti raumenys atsipalaidavo, protas išlaisvėjo, stresas išgaravo. Namo plaukiau lengva kaip debesėlis. Ir kitą dieną sieloje ir kūne vyravo ramybė. Nuoširdus AČIŪ Aistei už tą žodžiais neapsakomą patirtą jausmą „ …didžiosios malonės sklinda iš dangaus, o mažosios iš žmogaus“.

“Mudu dėkingi už tokį nuostabų patyrimą. Visą vakarą po seanso jautėmės atsipalaidavę, kokybiškai pailsėję ir ramūs, bet kartu džiugiai nusiteikę. Visiems apie Watsu skleidžiam žinią – vieną kartą patirti yra daug lengviau, nei dešimt kartų išgirsti ar perskaityti, juolab, kad sunku rasti tinkamų žodžių tam veiksmui/ procesui nusakyti ir savijautai po to nupasakoti. Ačiū jums didelis, mes būtinai sugrišim! :)”

“Patyrimai patys nuostabiausi ir tikrai sunkiai nusakomi. Man tai kol kas geriausia atrasta meditacijos forma. Tikrai lankysiuos vėl.”

“Fantastiška ir nepakartojama relaksacijos ir masažo harmonija. Širdingas dėkui organizatorėms ir visiems Watsu judėjimo nariams. Būtinai dar susimatysime. Sėkmės Jums.”

 

_dsc9771_watsu-lt

 

_dsc9773_watsu-lt

 

_dsc9854_watsu-lt

 

_dsc9863_watsu-lt

 

_dsc9852_watsu-lt

 

(nuotr. ir video autorius Egidijus Kabošis)

Atspindžiai po Watsu atvirų durų dienos