Mažyliams

     Plaukymai su kūdikiais yra puiki vandens programos Watsu besilaukiančioms tąsa. Ši programa siūlo kūdikiui ryšį su vandeniu nuo pat gimimo. Nemokykime kūdikio plaukti, o padovanokime jam naujai seną išjaustą pasaulį. Draugystė su vandeniu turės įtakos jo tolesniam mąstymui ir vieniui su Gamta.

     Prisimink pačias šilčiausias artumo ir saugumo jausmo akimirkas – tave apglėbusias rankas, besąlygišką buvimą šalia… Kai tave lengvai ir švelniai sūpuoja, o tu judi pagal banguojantį kvėpavimo ritmą ir nebejauti savo paties svorio.

      Atverdama kūdikiui puikias galimybes vandens kultūra dera su visais kūdikiams skirtais plaukiojimo stiliais.Tai menas, skatinantis bendravimą tarp tėvų ir vaiko. Per lytėjimą santykiai su vaiku tampa artimesni, lytėdami kalbame apie savo meilę, švelnumą, taip pat apie vidinę stiprybę ir saugumą. Tėvai jaučia ir stebi savo vaiką: jo būsenos pasikeitimus, jo grimasas, šypseną ar verksmą; jie taip pat turėtų prisiminti, kad kūdikis jautriai įsimena jų nuotaikų niuansus, jaučia jų nepasitikėjimą ar nerimą. Visi mokomės.