Watsu besilaukiančioms

     Watsu seansas „dviems“ – tai unikalus momentas, kai moters kūnas nurimsta, palengvėja. Moteris jaučiasi „lyg plūduriuotų ant debesies“.

     Įsivaizduokite, kad sklendžiate per pasaulį be fizinės ir emocinės įtampos. Watsu švelnina įprastus nėštumo „palydovus“ – nugaros skausmą, kojų tinimą, sunkumą ir nuovargį. Per Watsu sesiją specialūs judesiai ir tempimo elementai atpalaiduoja nugaros apačią, mažina skausmą ir dilgčiojimus. Vandens šiluma padeda sruventi kraujui, neįtikėtinos padėtys vandenyje išlaisvina kūną nuo ilgalaikės fizinės įtampos.

     Kūnui plūduriuojant, Watsu atpalaiduoja sąnarius ir minkštuosius audinius, o tai sunkiau pasiekiama sausumoje. Švelnūs judesiai vandenyje derinami su kvėpavimu. Šią ypatingą atsiradusią erdvę pajus ir Jūsų kūdikis, kurio reakcija suteiks jums daug džiaugsmo! Mamos dažnai sako, kad „kūdikiui“ tai patinka.

     Watsu seansas – tai akimirkos, kai laikas netenka svarbos, kai susitelkiama į vidų, nes dingsta išoriniai dirgikliai. Gilus Watsu patyrimas su niekuo nesulyginamas. Besilaukiančios mamos džiaugiasi Watsu motiniškumu. Tai pažintis su pasauliais savyje.

IMG_6150