Atspindžiai po Tarptautinės Šokio konferencijos’ 2017

Lapkričio pradžioje turėjome garbės ir didelio malonumo paplukdyti Tarptautinės Šokio – judesio terapijos konferencijos 2017‘ organizatorius ir dalyves.

Štai keletas jų atsiliepimų :)

“… Gavau dovaną būti plukdoma dviejų terapeučių, kurios kaip vandens fėjos, pasitikusios savo – vandens – stichijoje, pajuokavo, kad mums, šokio-judesio terapijos atstovėms, mokančioms įsižeminti, galėtų būti naudinga patirti vandens stichiją. Ir taip, tai 100-centinė tiesa! Ačiū, kad apie tai pagalvojote ir padovanojote mums šį kosminį patyrimą. 
Tik įžengus į WATSU erdvės vandenį pajutau kuriamą saugią, pagarbią, mylinčią atmosferą. Keletas nimfų balsu skambančių instrukcijų ir išplaukiu į erdvę, kur judu, šoku, bet nieko nedarau, kad tai vyktų; išnyru į erdvę, kur atiteka vaikystėje užfiksuotas seniausios Palangos vaistinės kvapas, kažkaip susijęs su paslaptimi, vaistais, gėlėm-augalais, ramiu kalbėjimu, svarbumu, atidumu, ypatingumu, vata, stiklu, mažumu, noru sugrįžti.. Dar praplaukia žuvies griaučiai, tokie paprasti ir tikri lyg tai būtų manęs dalis, penkiakampė žvaigždė ir kiti neįžodinami kažkas.. ” (Rasa)
“… WATSU – pasiekiamas stebuklas.
Patirtos akimirkos, atrodo, iš esmės praturtino mano supratimą apie vandens stichiją ir jos poveikį. Jaučiu, kad mano žodyno gali neužtekti perteikti išgyventą patirtį. Taip, aš patyriau malonumą, atsipalaidavimą, apsivalymą, persikrovimą ir kitus nuostabius pojūčius. Tik visa tai įvyko daug subtilesniame lygmenyje, negu esu patyrusi iki Watsu. Tai buvo labai subtilu, beveik neužčiuopiama, ir kartu jutau neabejotiną pokytį savyje, išlipus iš baseino. Lyg visas mano kūno vanduo, gal net visi kūno skysčiai, buvo pakeisti naujais ir šviežiais. 
Be abejo, kiekvienas, kas pasirinks nueiti į Watsu, patirs jį savaip. Tačiau esu tikra, kad kiekvienas turėtų išbandyti šį potyrį, nuspręsti (pajausti), kiek jam tai tinka (įsivaizduoju, kad tik nedaugeliui bus nepriimtina ši malonumo forma), ir leisti jį sau kuo dažniau. :) Arba tiek, kiek norisi. :) Ir svarbiausia – neatidėkite tai “kada nors” laikotarpiui, kaip aš. Paskirkite laiką ir patirkite. Juolab, kad artėja švenčių laikotarpis. Watsu – puiki dovanos sau arba artimam žmogui idėja. Įdomi, delikati ir nenuvalkiota…” (Natalija)

 

Daugiau apie Tarptautinę Šokio – judesio terapijos konferenciją:

http://www.lsjta.lt/renginiai

Atspindžiai po Tarptautinės Šokio konferencijos’ 2017